7 marzec 2023

Pomorskie/ Śmiertelny wypadek na dk 6 w Runowie, nie żyje kierująca osobowym fordem

Nie żyje kierująca osobowym fordem, która czołowo zderzyła się z samochodem ciężarowym na drodze krajowej nr 6 na wysokości miejscowości Runowo. Droga w obu kierunkach jest zablokowana, policja kieruje na objazdy – poinformował PAP oficer prasowy KMP w Słupsku mł. asp. Jakub Bagiński.
REKLAMA

Do wypadku doszło we wtorek ok. godz. 90 na drodze krajowej nr 6 na wysokości miejscowości Runowo w powiecie słupskim (Pomorskie).

„Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący w stronę Lęborka ford z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym renaultem. Niestety w wyniku tego wypadku śmierć poniósł kierowca forda” – powiedział mł. asp. Bagiński.

Droga krajowa nr 6 jest zablokowana w obu kierunkach. Policja wyznaczyła objazdy. „Jadący w kierunku Gdańska w Nowej Dąbrowie kierowani są w stronę Czarnej Dąbrówki. Jadących w kierunku Słupska w miejscowości Pogorzelice policja kieruje na Cewice i Czarną Dąbrówkę” – przekazał oficer prasowy słupskiej policji.

Utrudnienia na odcinku Nowa Dąbrowa – Pogorzelice może potrwać kilka godzin. (PAP)

autorka: Inga Domurat

ing/ akub/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Opole
16.8°C
wschód słońca: 04:35
zachód słońca: 20:59
Koronawirus
opolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Opolu

kiedy
2023-06-12 19:00
miejsce
Filharmonia Opolska, Opole, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-14 19:00
miejsce
W12 Miejsce Twoich Spotkań, Opole,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-15 19:30
miejsce
Studenckie Centrum Kultury, Opole,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-06-16 19:00
miejsce
Ośrodek Kultury i Sportu,...
wstęp biletowany