3 sierpień 2022

Biegliśmy dla wdów i sierot po poległych policjantach

fot. KMP Opole
Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Z tej okazji przygotowano specjalny bieg charytatywny. Zebrane przez mundurowych środki zasilą konto fundacji. Ale najważniejsze jest to, aby rodziny po poległych policjantach czuły, że są częścią naszej policyjnej rodziny.
REKLAMA

W tym roku, Fundacja Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji, wspólnie z Wydziałem Prezydialnym Gabinetu Komendanta Głównego Policji, fundacja ogłosiła specjalny bieg charytatywny. Do akcji włączyli się także policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

Wpłacona przez mundurowych darowizna zasili konto fundacji. Bieg natomiast jest symbolem integracji z rodzinami tych policjantów, których nie ma już wśród nas. To gest pamięci, troski o najbliższych i poczucie budowanie jednej, wielkiej policyjnej rodziny.

Służba każdego dnia przynosi nowe wyzwania i pisze różne scenariusze. Większość z nas jest rodzicem, mężem, żoną. Zakładając policyjny mundur nigdy nie mamy pewności, że po służbie wrócimy do swoich bliskich. Dlatego tak ważne jest wsparcie i troska o tych, którym przyszło zmierzyć się z bolesnym przeżyciem.

W biegu można wziąć udział także indywidualnie. Wystarczy dowolna aplikacja rejestrująca 25 minut aktywności. Gorąco zachęcamy do włączenia się w szczytny cel Fundacji. Może to zrobić każdy, wystarczy zapisać się na stronie - www.zapisyonline.pl.

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Opole
19.3°C
wschód słońca: 05:31
zachód słońca: 20:14
Koronawirus
opolskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Opolu

kiedy
2022-08-21 19:00
miejsce
Amfiteatr Tysiąclecia, Opole, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-08-27 20:00
miejsce
Amfiteatr Tysiąclecia, Opole, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-06 17:30
miejsce
Studenckie Centrum Kultury, Opole,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-06 20:30
miejsce
Studenckie Centrum Kultury, Opole,...
wstęp biletowany